mudimedia teknopark
mudimedia

Mudimedia Hakkında

Biz yazılım geliştirme şirketiyiz

Kurulduğumuz günden beri Urla Teknopark’ta birçok yerli ve yabancı firmaya yazılım desteği verdik ve vermeye devam ediyoruz. Mudimedia Yazılım olarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler üretmenin yanında yazılım sürecinde en ileri teknikleri kullanıyor, müşterilerimizi projenin işleyişine dahil ederek hata riskini ortadan kaldırıyoruz.

Türk, Avrupalı ve ABD’li müşterilerimiz bizlere güveniyor.

Teknoloji Merkezi

İzmir’in teknoloji merkezi Teknopark İzmir’deyiz

Teknopark İzmir, İzmir Teknoloji Enstitüsü (İYTE) kampüsü sınırları içinde yer alan 2002 yılında 21 şirketin ortaklığıyla kurulmuş bir teknoloji geliştirme merkezidir. 2004 yılında faaliyetlerine başlayan Teknopark İzmir, 2 milyon metrekare yüzölçümü ile Türkiye’nin en büyük dördüncü teknoparkıdır.

mudimedia teknopark
technologies

Teknolojiler

Kullandığınız teknolojiler

Web Uygulamaları Geliştirme

Web uygulamaları geliştirirkenPHP, Javascript, CSS3, HTML5programlama / işaretleme dillerinin yanında MySQL, SQLiteveritabanlarını kullanıyoruz. Ayrıca son jQuery, Bootstrapkütüphanelerini, benzer kütüphane ve frameworkleri kullanıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Java, XCode, Adobe AIR, React Native kullanarak Android ve iOS uygulamalarını geliştiriyoruz. Mobil cihazlarla maksimum uyumluluğa ulaşmak için native uygulamalar geliştiriyoruz, hızlı ve sorunsuz mobil uygulamalar teslim ediyoruz.

Bitbucket ve JIRA aracılığıyla version kontrolü, takım çalışmasında proje yönetimi ve en yeni teknikleri kullanarak hızlı, esnek ve sorunsuz çalışıyoruz.

Büyük markalar bize güveniyor


voith siemens
elektrabregenz
bucher
wedco
byxpert
mspp

Medyada Biz


GoodFirms Badge
Crunchbase
Clutch